Hakkımızda

A'DAN Z'YE Yönetim olarak sizlere huzurlu, şeffaf, güvenilir ve çözüm odaklı bir yönetim vadediyoruz. Sadece İzmir'de değil, Türkiye genelinde, banka dökümleri ve banka dökümlerine konu olan gider faturalarını online olarak, sadece denetim kurulu üyeleri ile değil, tüm kat malikleri ile paylaşan ilk ve tek yönetim firması olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

Daha fazla bilgi için kataloğumuzu incelemek ister misiniz? 


 Ya da bizimle iletişime geçin!


 


  • Alanında Tercih Edilen İlk Firma Olmak

    Tek başına başlanan bu yürüyüşte kadrolaşarak, karşılaşılan engeller karşısında inançsızlığa kapılanlarlayollarını ayırarak, bıkmadan, usanmadan, yılgınlığa düşmeden büyük bir inanç, özgüven ve cesaretle, gittikçe büyüyen bir katılımla bu alanda tercih edilen ilk firma olmaktır. 

  • Yaşam Standartlarını Arttıran Bir Yönetim

    A'DAN Z'YE Profesyonel Mülkiyet Yönetimi A.Ş. müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, yaşam standartlarını arttıran, bir arada huzur ve anlayış içinde yaşamasına katkı sağlayan, dürüst, güvenlilir, şeffaf, hızlı ve çözüm odaklı, profesyonel yönetim, danışmanlık ve insan kaynakları hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. 

  • Her Zaman Daha İleriye

    Yönetim anlayışımızı, çağın gerekliliklerine göre şekillendirip, geliştirerek, müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılamaktır.